Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Österlens Kraft. Vi ger dig personlig service av kunnig personal, utan långa telefonköer. Kontoret är öppet vardagar 08.00-16.00. Lunchstängt 12.00-13.00 Ni når oss säkrast per telefon 10-00-12.00, 13.00-15.00 Övrig tid kan tillgängligheten vara begränsad.

Försäljning

Ida Widerberg
Säljkoordinator
ida.w@osterlenskraft.se
Lars Hörbo
Ekonomichef
lars@osterlenskraft.se
Göran Andersson
VD
goran@osterlenskraft.se

Elnät

Andy Karlsson
Elnätschef
andy@osterlenskraft.se
Stefan Persson
Beredare
stefan@osterlenskraft.se
Johnny Wallgren
Elmontör
johnny@osterlenskraft.se
Henric Malmberg
Elmontör
henric@osterlenskraft.se
Mats Boman
Elmontör
mats@osterlenkraft.se
Dennis Håkansson
Elmontör
dennis.h@osterlenskraft.se

Fjärrvärme

Filip Kyhlsgård
Fjärrvärmechef
filip@osterlenskraft.se
Christer Mårtensson
Fjärrvärmemaskinist
christer.m@osterlenskraft.se
Andreas Leufstedt
Fjärrvärmemaskinist
andreas@okraft.nu
Fredrik Lehtonen
Fjärrvärmemaskinist
fredrik.l@osterlenskraft.se

Internet, Kabel-TV

Tony Kellersson
IT-chef
tony@osterlenskraft.se
Tobias Andersson
It-tekniker
tobias@osterlenskraft.se
Per-Åke Mårtensson
IT-tekniker
per@osterlenskraft.se

Ekonomi/Adminstration

Lars Hörbo
Ekonomichef
lars@osterlenskraft.se
Camilla Filling
Ekonomi/Adminstration
camilla@osterlenskraft.se
Lotten Bengtsson
Debitering/Fakturering
lotta@osterlenskraft.se