Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Österlens Kraft. Vi ger dig personlig service av kunnig personal, utan långa telefonköer. Kontoret är öppet vardagar 07.30-15.30. Lunchstängt 12.00-13.00

Försäljning

Ida Widerberg
Säljkoordinator
ida.w@osterlenskraft.se
Lars Hörbo
Ekonomichef
lars@osterlenskraft.se
Göran Andersson
VD
goran@osterlenskraft.se

Elnät

Andy Karlsson
Elnätschef
andy@osterlenskraft.se
Stefan Persson
Beredare
stefan@osterlenskraft.se
Johnny Wallgren
Elmontör
johnny@osterlenskraft.se
Henric Malmberg
Elmontör
henric@osterlenskraft.se
Mats Boman
Elmontör
mats@osterlenkraft.se
Olof Persson
Montör

Fjärrvärme

Filip Kyhlsgård
Fjärrvärmechef
filip@osterlenskraft.se
Christer Mårtensson
Fjärrvärmemaskinist
christer.m@osterlenskraft.se
Andreas Leufstedt
Fjärrvärmemaskinist
andreas@okraft.nu
Christian Jönsson
Fjärrvärmemaskinist
christian.j@osterlenskraft.se

Internet, Kabel-TV

Tony Kellersson
IT-chef
tony@osterlenskraft.se
Tobias Andersson
It-tekniker
tobias@osterlenskraft.se
Per-Åke Mårtensson
IT-tekniker
per@osterlenskraft.se

Ekonomi/Adminstration

Lars Hörbo
Ekonomichef
lars@osterlenskraft.se
Camilla Filling
Ekonomi/Adminstration
camilla@osterlenskraft.se
Lotten Bengtsson
Debitering/Fakturering
lotta@osterlenskraft.se